+420 739 036 527

Napište nám
Stavba obchodních sítí Obchodní poradenství Vzdělávání
 

 

Tisková Kancelář
Stahnout PDF
ab connectia, s.r.o.

Naše společnost je ve skutečnosti společenstvím. Jádrem je firma ab connectia s.r.o. která založila dceru na Slovensku, ab connectia Slovensko s.r.o.. Specifické činnosti pod touto značkou vykonávají však i podnikající fyzické osoby a našimi partnery pro konkrétní projekty jsou i jiné právnické osoby, které naše společnost zastřešuje v projektech. Společnost vznikla v roce 2004 nejprve jako obchodní a zprostředkovatelská agentura, která se po spolupráci se svými klienty dále rozrostla do poradenské a vzdělávací firmy a firmy, budující obchodní sítě.

Obecně lze říci, že zvyšujeme výkonnost našich klientů pomocí několika cest. Umíme řešit tři základní příčiny nízké obchodní aktivity. Obchod učíme i děláme.


Hlavní činností naší společnosti jsou:


● Stavba obchodních sítí
● Poradenství a vzdělávání
● Obchodní outsourcingStavba obchodních sítí

Naši klienti často řeší obchodní výkonnost i změnou, doplněním nebo stavbou sítě nové. Učíme společnosti budovat aktivně obchodní sítě nebo tyto sítě za ně budujeme my.

V praxi naše společnost působí buď to uvnitř firmy v roli obchodního personalisty, nebo jako dodavatel nových obchodníků, dealerů, distributorů. V roli obchodního personalisty nastavíme projekt a organizaci učíme získávat nové obchodníky, distributory, zástupce. V roli dodavatele poskytujeme kontakty a data na nové obchodníky, dealery, distributory a zprostředkováváme je těmto společnostem. Pro tyto účely ab connectia spustila projekt Lidé v obchodě (www.lidevobchode.cz).

Naše firma pomáhá budovat obchodní sítě tvořené lidmi, kancelářemi, prodejnami, zastoupeními, které jsou v režimu interní distribuce nebo externího partnera.

Poradenství a vzdělávání

Naši klienti často řeší potřebu změny obchodní strategie společnosti nebo zvýšit kvalifikovanost obchodních týmů i podpůrných útvarů. K tomuto závěru dojdou vlastní nebo námi realizovanou analýzou obchodního potenciálu. Následuje rozhodnutí rozvinout kompetentnost organizace buď, poradenstvím nebo obchodním vzděláváním. Kompetentnost chápeme jako kombinaci odborných znalostí, praktických zkušeností a sociální zralosti.

Obchodní outsourcing
Našimi klienty jsou často firmy, které cítí potřebu v nárůstu počtu obchodních aktivit. Často se tak děje, když zavádí firma nové služby nebo produkty nebo v případě, když ochabuje obchodní služba firmy co do četnosti kontraktů. Jsou i firmy, které požadují otevření nového trhu. V těchto případech dokážeme pomoci aktivním zastupováním firmy. Využíváme k tomu vlastní aktivní call centrum, síť našich konzultantů nebo pro tyto účely můžeme i zastupovat společnost a jednat v jejím jméně. Pro klienty, kteří vyžadují mimořádné nebo krizové řízení v obchodě, poskytujeme interim management.Pro hlubší informace o naší firme a zájmu o zveřejnění v mediích, prosím kontaktujte nás emailem. Spojíme se s Vámi a případně sjednáme schuzku pro další spolupráci.
____________________________________________________________________________________________________________________________

ab connectia  - váš partner pro budování obchodních sítí

 
Stavba obchodního týmu, budování obchodního týmu, hunting obchodníku, headhunting, recruitment, náborová kampan, výberová rízení, Assessment centre, development centre, obsazování obchodních pozic, obchodník, manažer, budování obchodních sítí, multi level marketing, sítový prodej, projekt management, projektove rizeni, staff training, vyukove modely, business network, building a business, growing a business, franchise, stavba filialek, lidsky kapital, rozšíření obchodníi sitě, obchodni výkonnost, corporate plan, Prince 2, ITIL, Scrum, VAKAV, RACAR, poradenství a vzdělávání, obchodní outsourcing, infrastructure

ab connectia s.r.o.
Kateřina Mendrok, mobil: +420 739 036 527
e-mail: katerina.mendrok@abconnectia.cz

ab connectia Slovensko s.r.o.
Matěj Kováč , mobil: +421 903 835 676
e-mail: m.kovac@abconnectia.sk

Údaje a bankovní spojení
Tisková Kancelář
Kontaktujte nás
Mapa Stránek
Spojte se s nami na internetu

© 2013 www.kyklop.cz, Design by DeMontfort
za obsah zodpovídá ab connectia, s.r.o.


____________________________________________________________________________________________________________________________________________